Historie soutěží

rok

kolo soutěže

místo konání

umístění vítězných škol

2017 oblastní kolo Plzeň - město 1. 26. ZŠ Pzeň
      2. 7. ZŠ Plzeň
      3. 13. ZŠ Plzeň
  oblastní kolo Přeštice 1. ZŠ Merklín
      2. ZŠ J. Hlávky, Přeštice
      3. ZŠ Merklín
  oblastní kolo Sušice Sušice 1. ZŠ T.G. Masaryka Sušice
      2. ZŠ a MŠ Kolinec
      3. ZŠ Hrádek u Sušice
2016 krajské kolo Plzeň Košutka 1. Základní škola Tymákov
      2. Základní škola Stupno
      3. Základní škola Merklín
  oblastní kolo Tachov 1. Základní škola Bor
      2. Základní škola Hornická, Tachov
      3. Základní škola Hornická, Tachov
  oblastní kolo Klatovy 1. Základní a mateřská škola K. Klostermanna Železná Ruda
      2. Základní škola Klatovy, Plánická ul.
      3. Základní a mateřská škola Předslav
  oblastní kolo Plzeň -Slovany 1. Základní škola Tymákov
      2. Základní škola Tymákov
      3. Základní škola Chrást
  oblastní kolo Plasy 1.  Základní škola Kralovice
      2.  Základní škola Dobříč
      3.  Základní škola Kralovice
  oblastní kolo Domažlice 1.  Základní škola Blížejov
      2.  Masarykova základní škola Kdyně
      3.  Základní škola Msgre.B.Staška Domažlice
2015 oblastní kolo Nýřany 1. ZŠ Nýřany
      2. ZŠ Masarykova Zruč-Senec
      3. ZŠ Nýřany
  oblastní kolo Horažďovice 1. ZŠ Komenského - Horažďovice
      2. Šafránkova ZŠ a MŠ Nalžovské Hory
      3. ZŠ Komenského – Horažďovice
  oblastní kolo Plzeň-město 1. 7. ZŠ a MŠ Plzeň
      2. 11. ZŠ Plzeň
      3. 2. ZŠ Plzeň
  oblastní kolo Přeštice 1. ZŠ Merklín
      2. ZŠ Merklín
      3. ZŠ Přeštice
2014 krajské kolo Plzeň 1. ZŠ Bor
      2. ZŠ Tymákov
      3. 14. ZŠ Plzeň
  oblastní kolo Sušice 1. ZŠ Hrádek u Sušice
      2. ZŠ Kolinec
      3. ZŠ Lerchova Sušice
  oblastní kolo Rokycany 1. ZŠ Volduchy
      2. ZŠ Mlečice
      3. ZŠ Stupno
  oblastní kolo Tachov 1. ZŠ Bor
      2. ZŠ Černošín
      3. ZŠ Tachov, Hornická
  oblastní kolo Plzeň-venkov 1. ZŠ Tymákov
      2. ZŠ Dobřany
      3. ZŠ Tymákov
  oblastní kolo Kralovice 1. ZŠ Třemošná
      2. ZŠ Kožlany
      3. ZŠ Třemošná
  oblastní kolo Domažlice 1. ZŠ Msgre. B. Staška Domažlice
      2. ZŠ Chodov
      3. Masarykova ZŠ Kdyně
2013 oblastní kolo Nýřany 1. ZŠ Vejprnice
      2. ZŠ Chotěšov
      3. ZŠ Heřmanova Huť
  oblastní kolo Klatovy 1. ZŠ Karla Klostermanna, Železná Ruda
      2. ZŠ Klatovy, Plánická ul.
      3. ZŠ Předslav
  oblastní kolo Přeštice 1. ZŠ Merklín
      2. ZŠ Přeštice
      3. ZŠ Žinkovy
  oblastní kolo Plzeň - město 1. 7. ZŠ a MŠ Plzeň
      2. 14. ZŠ Plzeň
      3. 21. ZŠ Plzeň
2012 krajské kolo Plzeň 1. ZŠ Merklín
      2. ZŠ Merklín
      3. ZŠ Nezvěstice
  oblastní kolo Domažlice 1. ZŠ Msgre B. Staška Domažlice 
      2. Masarykova ZŠ Kdyně
      3. ZŠ Blížejov
  oblastní kolo  Plasy 1. ZŠ Kaznějov
      2. ZŠ Dobříč
      3. Masarykova MŠ a ZŠ v Žihli
  oblastní kolo  Tachov 1. ZŠ Hornická, Tachov
      2. ZŠ Bor
      3. ZŠ Hornická, Tachov
  oblastní kolo  Plzeň - Slovany 1. ZŠ a MŠ Sedlec
      2. ZŠ Nezvěstice
      3. ZŠ a MŠ Chválenice 
  oblastní kolo  Rokycany 1. ZŠ Zbiroh 
      2. ZŠ Stupno
      3. ZŠ TGM Rokycany
  oblastní kolo  Horažďovice 1. ZŠ Šafránkova, Nalžovské Hory
      2. ZŠ Komenského „2“ Horažďovice
      3. ZŠ Komenského „3“ Horažďovice
2011 oblastní kolo Plzeň-město 1. 14. ZŠ Plzeň
      2. 2. ZŠ Plzeň
      3. 7. ZŠ Plzeň
  oblastní kolo  Přeštice 1. ZŠ Merklín
      2. ZŠ Merklín
      3. ZŠ Žinkovy
  oblastní kolo  Rokycany 1. ZŠ T.G.M Rokycany
      2. ZŠ a MŠ Mirošov
      3. ZŠ K. Vokáče Strašice
  oblastní kolo   Sušice 1. ZŠ Komenského Sušice
      2. T. G. M. Sušice
      3. ZŠ Lerchova Sušice
2010 oblastní kolo Domažlice 1. ZŠ Mrákov
      2. Masarykova ZŠ Klenčí pod Čerchovem
      3. ZŠ Bělá nad Radbuzou
  oblastní kolo Klatovy 1. ZŠ Plánická 
      2. ZŠ Plánická 
      3. ZŠ a MŠ Švihov
  oblastní kolo Plasy 1. ZŠ Dobříč
      2. ZŠ Kožlany
      3. ZŠ Žihle
  oblastní kolo Plzeň 1. 14. ZŠ Plzeň 
      2. 14. ZŠ Plzeň
      3. 21. TŠ Plzeň
  oblastní kolo Rokycany 1. ZŠ Stupno
      2. ZŠ Mirošov
      3. ZŠ T.G.M. Rokycany
  oblastní kolo Tachov 1. ZŠ Stříbro, Mánesova
      2. ZŠ Černošín
      3. ZŠ Bor 
  krajské kolo Plzeň 1. ZŠ Stupno
      2. 14. ZŠ Plzeň
      3. Masarykovo gymnázium Plzeň
2009 oblastní kolo Horažďovice 1. ZŠ Pačejov
      2. ZŠ Šafránkova Nalžovské Hory
      3. ZŠ Blatenská Horažďovice
  oblastní kolo Plzeň 1. Masarykovo gymnázium
      2. Gymnázium Opavská
      3. Masarykovo gymnázium
  oblastní kolo Přeštice 1. ZŠ Merklín
      2. ZŠ a MŠ Letiny
      3. ZŠ Merklín
  oblastní kolo Rokycany 1. ZŠ Strašice
      2. ZŠ Stupno
      3. ZŠ Čechova Rokycany
2008 oblastní kolo Domažlice 1. ZŠ Bělá nad Radbuzou
      2. ZŠ Mrákov
      3. Masarykova ZŠ Klenčí pod Čerchovem
  oblastní kolo Plzeň 1. 15 ZŠ Plzeň
      2. 33. ZŠ Plzeň
      3. 7. ZŠ Plzeň
  oblastní kolo Rokycany 1. ZŠ Strašice
      2. ZŠ Mirošov
      3. ZŠ Stupno
  oblastní kolo Sušice 1. ZŠ T.G.M. Sušice
      2. ZŠ T.G.M. Sušice
      3. ZŠ Kolinec
  oblastní kolo Tachov 1. ZŠ Stříbro, Mánesova
      2. ZŠ Stříbro, Mánesova 
      3. ZŠ Černošín
  krajské kolo Plzeň 1. ZŠ T.G.M. Sušice
      2. 14. ZŠ Zábělská Plzeň
      3. ZŠ Komenského Sušice
2007 oblastní kolo Plzeň  1. 4. ZŠ Plzeň
      2. 14. ZŠ Plzeň
      3. 11 ZŠ Plzeň
  oblastní kolo Přeštice 1. ZŠ a MŠ Lužany
      2. ZŠ Chlumčany
      3. ZŠ a MŠ Letiny
  oblastní kolo Tachov 1. ZŠ Stříbro, Mánesova 
      2. ZŠ Přimda
      3. ZŠ Planá
2006 oblastní kolo Domažlice 1. ZŠ Holýšov
      2. ZŠ Horšovský Týn
      3. ZŠ Blížejov
  oblastní kolo Horažďovice 1. ZŠ Blatenská Horažďovice
      2. ZŠ Pačejov
      3. ZŠ Nalžovské Hory
  oblastní kolo Plzeň 1. 15. ZŠ T. Brzové 33, Plzeň 
      2. 33. ZŠ T. Brzové 31,  Plzeň 
      3. 7. ZŠ Brněnská 36, Plzeň
  oblastní kolo Rokycany 1. ZŠ Strašice
      2. ZŠ Mirošov
      3. ZŠ Stupno
  oblastní kolo Tachov 1. ZŠ Stříbro, Mánesova
      2. ZŠ Tachov, Hornická 
      3. ZŠ Stříbro, Gagarinova 
  krajské kolo Plzeň 1. ZŠ Komenského, Sušice 
      2. ZŠ TGM Sušice
      3. ZŠ Holýšov
2005 oblastní kolo Plzeň 1. 3. ZŠ Tylova 15, Plzeň 
      2. 21. ZŠ Slovanská alej 13, Plzeň 
      3. 20. ZŠ Brojova 13, Plzeň 
2004 oblastní kolo Plzeň 1. 20. ZŠ Brojova 13, Plzeň
      2. 21. ZŠ Slovanská alej 13, Plzeň 
      3. 22. ZŠ Na Dlouhých 49, Plzeň 
  oblastní kolo Přeštice 1. ZŠ Přeštice
      2. ZŠ Štěnovice 
      3. ZŠ Přeštice 
2003 oblastní kolo Plzeň 1. 20. ZŠ Brojova 13, Plzeň
      2. 14. ZŠ Zábělská 25, Plzeň
      3. 3. ZŠ Tylova 15, Plzeň