Malý záchranář - Nýřany 2015

Napsal uživatel Anonym (neověřeno) dne Út, 06/02/2015 - 13:37

Dne 2. června se konal další ročník oblastní soutěže Malý záchranář, tentokrát v Nýřanech. Soutěž se odehrávala v areálu Základní školy a mateřské školy v Nýřanech. Počasí se vydařilo, žáci předvedli maximální výkony, neboť vyhrát chtěl každý. Zlaté medaile si nakones odnesli soutěžící z místní školy. 


Výsledková listina zde:


Pořadí

star. číslo

družstvo - škola

testy

1

2

3

4

5

6

7

8

 8

    Stano-

viště

CELKEM

body

body

body

body

body

body

body

sec.

body

body

body

1

6

ZŠ Nýřany

68

10

10

10

10

7

8

10

31

8.5

73.5

141.5

2

2

Masarykova ZŠ Zruč-Senec

74

10

7

10

10

4

8

10

36

7.0

66.0

140.0

3

5

ZŠ Nýřany

70

10

8

8

10

8

8

9

29

9.0

70.0

140.0

4

3

ZŠ a MŠ Stod

67

10

10

10

10

5

9

10

31

8.5

72.5

139.5

5

7

ZŠ a MŠ Vejprnice

71

10

9

9

10

5

8

10

34

7.0

68.0

139.0

6

1

Masarykova ZŠ Zruč-Senec

74

9

9

9

10

4

8

10

38

5.5

64.5

138.5

7

8

ZŠ Hradec

72

8

9

7

9

1

8

9

36

7.0

58.0

130.0

8

9

ZŠ Zbůch

69

5

8

9

10

1

8

9

27

10.0

60.0

129.0

9

4

ZŠ a MŠ Stod

71

7

9

4

7

1

8

8

34

7.0

51.0

122.0

Číslování praktických soutěžních stanovišť

1    stanoviště volání na tísňové linky
2    stanoviště signály sirén
3    stanoviště nález nebezpečného předmětu
4    stanoviště požární prevence
5    stanoviště poskytování 1. pomoci
6    stanoviště policejní problematika, šikana
7    stanoviště bezpečnost a předcházení úrazů
8    stanoviště hašení


Hodnocení testů

číslo družstva škola jméno a příjmení  soutěžících třída body za test
    1 Masarykova ZŠ Zruč-Senec Ondřej Patejdl 5 19
Matyáš Fryček 5 19
Václav Mašek 5 18
Jan Ševčík 5 18
    2 Masarykova ZŠ Zruč-Senec Tomáš Heřman 5 19
Šimon Bidzilja 5 19
Klára Tlustá 5 18
Eliška Přibylová 5 18
    3 ZŠ a MŠ Stod Markéta Blábolová 4 17
Matylda Hrdličková  4 18
Eva Aschenbrennerová 4 15
Marie Nevečeřalová  4 17
   4 ZŠ a MŠ Stod Aneta Krátká  4 18
Teraza Fišerová  5 18
Lukáš Buben  5 16
Marián Braga    19
   5 ZŠ Nýřany Jakub Bouda 5 17
Petra Bělohubá 5 19
Jan Soušek  5 18
Patrik Šídlo  5 16
   6 ZŠ Nýřany Jan Malát 5 19
Jan Egermayer 4 18
Kristina Šafandová  4 15
Nikola Egrová  5 16
   7 ZŠ a MŠ Vejprnice Michal Keramidas 5 18
Jana Kňourková 5 18
Daniela Kozová 5 18
Kristýna Silovská 5 17
   8 ZŠ Hradec Eva Štorková 5 17
Denisa Kočárková 5 20
Nela Danešová 5 16
Anna Javorská 4 19
   9 ZŠ Zbůch Marek Prokop 5 18
Ondřej Garay 5 17
Vojtěch Garay 5 19
Matěj Kasten 5 15